KONST / Litografier / Färglitografi 17298074
nr 1729 8074
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Kondition: fuktskada
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:49:05
4/10 13:55:19